Katalog

Włączone filtry:
  Liczba drgań na minutę
  Głębokość zagęszczania
  Siła odśrodkowa
  Gwarancja

  Informacja

  Zagęszczarki jednokierunkowe i rewersyjne

  Zagęszczarki to maszyny, które wykorzystuje się do przygotowania podłoża poprzez utwardzanie i zagęszczanie co potrzebne jest między innymi do przyszłych prac na budowie, zagęszczaniu podłoża pod np. kostkę brukową, naprawach dróg. W naszej ofercie znajdziesz zagęszczarki spalinowe jednokierunkowe oraz rewersyjne.

  Zagęszczarki to maszyny, które wykorzystuje się do przygotowania podłoża poprzez utwardzanie i zagęszczanie co potrzebne jest między innymi do przyszłych prac na budowie, zagęszczaniu podłoża pod np. kostkę brukową, naprawach dróg. W naszej ofercie znajdziesz zagęszczarki spalinowe jednokierunkowe oraz rewersyjne.

  Więcej

  Zagęszczarki jednokierunkowe i rewersyjne Jest 22 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

  Zagęszczarka jednokierunkowa czy rewersyjna – jaką wybrać?

  Zagęszczarki gruntu jednokierunkowe

  To takim typ zagęszczarek, które pracują wyłącznie w jednym kierunku, czyli naprzód. Sprawdzą się one na otwartej lub większej przestrzeni, która nie wymaga zawracania lub manewrowania po wąskim placu budowy.

  Najpopularniejsze z zagęszczarek jednokierunkowych:

  DRO-MASZ DRB90 L

  DRO-MASZ DRB90C LG200F

  DRO-MASZ DRB80-102 LG200F

  DRO-MASZ DRB100C

  Zagęszczarki gruntu rewersyjne

  Zagęszczarki rewersyjne to maszyny posiadające możliwość pracy zarówno naprzód jak i do tyłu. Znacznie ułatwiają manewrowanie w wąskich alejkach czy korytarzach gdzie jest mało miejsca do zawracania. Znacznie ułatwiają również prace przy zagęszczaniu fundamentów, gdzie znacznie szybciej zagęścimy nią podłoże.

  Podstawowe parametry zagęszczarek

  Moc silnika i waga zagęszczarki – to podstawowe parametry. Moc silnika to zazwyczaj od 3KM, które pozwala na skuteczna pracę małej zagęszczarki np. skoczka. Do dużych zagęszczarek powyżej 300kg potrzebny jest już znacznie większy motor, często powyżej 15KM.

  Ilość drgań na minutę oraz siła odśrodkowa – te parametry odpowiadają za szybkość postępu prac. Im wyższa ilość drgań na minutę zagęszczarki, tym szybciej zagęścimy lub utwardzimy podłoże.

  Szerokość płyty – tutaj sprawa jest dość oczywista, szersza płyta to większa wydajność maszyny, jednak kosztem również jej ciężaru, Zazwyczaj szersze zagęszczarki posiadają również większą wagę.

  Dodatkowe wyposażenie – zagęszczarki mogą być wyposażone również w w zbiornik wodny, który zrasza zagęszczaną powierzchnię. Ma on głównie zastosowanie przy ubijaniu asfaltu, który dzięki wodzie nie przywiera do płyty.

  Zagęszczarka – ilość drgań na minutę a siła odśrodkowa

  Bardzo złudne jest myślenie, że im wyższa częstotliwość drgań tym zagęszczarka mocniej ubija podłoże. Jest zupełnie na odwrót. Im częstotliwości drgań mniejsza (12 - 18 kN), tym zagęszczarka mocniej zagęszcza podłoże. Nadaje się wtedy do zagęszczania grubych warstw, zaś zagęszczarka o wyższej częstotliwości do prac cienkowarstwowych.

  Dowiedz się więcej na temat zagęszczarek gruntu:

  Dlaczego warto nas wybrać?

  Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm, ale również tysiące zadowolonych klientów.

  18

  Lat doświadczenia
  w branży

  100

  % zadowolonych
  Klientów

  100

  % zaangazowania
  w produkcję

  100

  % skuteczności
  biznesowej

  Nasze kompetencje

  Firma Dro-Masz działa na rynku od 2002r. Specjalizujemy się w sprzedaży: zagęszczarek jednokierunkowych i rewersyjnych, stóp wibracyjnych oraz zacieraczek. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów naszej marki. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy gwarantujemy Państwu niskie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość w stosunku do ceny. Naszym klientom gwarantujemy: profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne i a przede wszystkim najlepsze ceny. Oferujemy także zaplecze serwisowe, gdzie można dostarczać maszyny gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

  Wysoka jakość

  Swoje cele osiągamy poprzez wysoką jakość sprzedawanych towarów.

  Elastyczność i terminowość

  Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki dotarły na czas!

  Doradztwo techniczne

  Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zapewnimy fachową pomoc i doradztwo.

  Opinie naszych Klientów

  14 sty 2021

  Każdy ze sprzedających mógłby tak traktować swoich klientów. 1000% zadowolenia. " maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki

  30 gru 2020

  40m2 ubite, póki co super, pali od strzała, polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki.

  17 gru 2020

  Polecam. Świetna obsługa, dobry kontakt, maszyna zdecydowanie lepsza niż tanie "marketowe produkty:" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki.

  13 gru 2020

  Zagęszczarka warta swjej ceny. Silnik łagnie chodzi i ubija jak trzeba. Polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 78 kg, sil. Loncin+dodatki.

  14 sty 2021

  Szybko, sprawnie, solidnie !!!" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 78 kg, sil. Loncin+dodatki.

  26 gru 2020

  Wszystko ok, przesympatyczny sprzedawca!" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 101 kg, sil. Loncin+dodatki

  14 gru 2020

  Nie spodziewałem się, że trzeba będzie za nią gonić Robi robotę. Obym nie przechwalił. Polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg, sil.Loncin+dodatki

  7 gru 2020

  Zakupiona zagęszczarka miała wadę po kontakcie sprzedajacy rozwiązał problem blyskawicznie Polecam " maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg sil. Loncin+mata+rama

  Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
  Realizacja: PROPERART