Silnik firmy Honda czy Loncin do zagęszczarki?

Silnik firmy Honda czy Loncin do zagęszczarki?

   Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, który silnik do zagęszczarki jest lepszy: Honda czy Loncin? O marce Hondy chyba każdy słyszał i jest na tyle popularna, że przy zakupie nowej maszyny wolimy kupić coś znanego, firmie której możemy zaufać. Prawdopodobnie przy wyborze zagęszczarki wziąłbyś tą z silnikiem Hondy a nie Loncina pomimo wyższej ceny, licząc na jakość związaną z Japończykiem.

Czy, aby na pewno?

   Honda Motor Company, sp. z o. o., jest japońską firmą, która znana jest między innymi z produkcji samochodów, motocykli, silników i innych maszyn. Jest to marka znana na całym świecie, której nie trzeba nikomu przedstawiać.  Oferuje wysoką jakość swoich towarów, dzięki czemu ludzie wiedzą czego oczekiwać od produktu. Te czynniki sprawiają, że pomimo swojej ceny firma Honda jest największym producentem silników spalinowych (pod względem ich objętości) oraz producentem motocykli.
   Loncin Holdings sp. z o. o., to bardzo duże przedsiębiorstwo z Chin, z miasta Chongqing. Została założona w 1993 roku i od 1996 roku buduje silniki spalinowe do różnych zastosowań. Loncin działa w podobnej branży co Honda zajmując się produkcją motocykli, quadów, dronów i silników, które można zakupić między innymi na naszej stronie Dro-Masz.
   Marka ta nie jest jeszcze bardzo dobrze znana, szczególnie porównując ją do japońskiej firmy, pomimo tego, że jest jednym z największych eksporterów motocykli w Chinach. Ich silniki jednocylindrowe produkowane są dla BMW o pojemności skokową około 650 cm³ oraz dwucylindrowe rzędowe serie F o pojemności skokowej 853 cm³.

Więc Honda czy Loncin?

Silnik Loncin ma krótszą żywotność od silnika Hondy – około 80% krócej wytrzyma chiński silnik od japońskiego.
Silnik Hondy ładniej pracuje, jego warkot jest przyjemniejszy dla ucha.
Silnik Loncin jest tańszy od Hondy - silnik Loncin, który zakupisz u nas w sklepie za 649zł, będzie prawie dwa razy tańszy od silnika Hondy.
Części do silnika Loncin są o wiele tańsze niż do Hondy.
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to silniki firmy Loncin są lepszym wyborem do zagęszczarek ale ostateczny wybór pozostawiamy wam, klientom.

Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART