Silnik firmy Honda czy Loncin do zagęszczarki?

Silnik firmy Honda czy Loncin do zagęszczarki?

   Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, który silnik do zagęszczarki jest lepszy: Honda czy Loncin? O marce Hondy chyba każdy słyszał i jest na tyle popularna, że przy zakupie nowej maszyny wolimy kupić coś znanego, firmie której możemy zaufać. Prawdopodobnie przy wyborze zagęszczarki wziąłbyś tą z silnikiem Hondy a nie Loncina pomimo wyższej ceny, licząc na jakość związaną z Japończykiem.

Czy, aby na pewno?

   Honda Motor Company, sp. z o. o., jest japońską firmą, która znana jest między innymi z produkcji samochodów, motocykli, silników i innych maszyn. Jest to marka znana na całym świecie, której nie trzeba nikomu przedstawiać.  Oferuje wysoką jakość swoich towarów, dzięki czemu ludzie wiedzą czego oczekiwać od produktu. Te czynniki sprawiają, że pomimo swojej ceny firma Honda jest największym producentem silników spalinowych (pod względem ich objętości) oraz producentem motocykli.
   Loncin Holdings sp. z o. o., to bardzo duże przedsiębiorstwo z Chin, z miasta Chongqing. Została założona w 1993 roku i od 1996 roku buduje silniki spalinowe do różnych zastosowań. Loncin działa w podobnej branży co Honda zajmując się produkcją motocykli, quadów, dronów i silników, które można zakupić między innymi na naszej stronie Dro-Masz.
   Marka ta nie jest jeszcze bardzo dobrze znana, szczególnie porównując ją do japońskiej firmy, pomimo tego, że jest jednym z największych eksporterów motocykli w Chinach. Ich silniki jednocylindrowe produkowane są dla BMW o pojemności skokową około 650 cm³ oraz dwucylindrowe rzędowe serie F o pojemności skokowej 853 cm³.

Więc Honda czy Loncin?

Silnik Loncin ma krótszą żywotność od silnika Hondy – około 20% krócej wytrzyma chiński silnik od japońskiego.
Silnik Hondy ładniej pracuje, jego warkot jest przyjemniejszy dla ucha.
Silnik Loncin jest tańszy od Hondy - silnik Loncin, który zakupisz u nas w sklepie za 649zł, będzie prawie dwa razy tańszy od silnika Hondy.
Części do silnika Loncin są o wiele tańsze niż do Hondy.
Jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to silniki firmy Loncin są lepszym wyborem do zagęszczarek ale ostateczny wybór pozostawiamy wam, klientom.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm, ale również tysiące zadowolonych klientów.

18

Lat doświadczenia
w branży

100

% zadowolonych
Klientów

100

% zaangazowania
w produkcję

100

% skuteczności
biznesowej

Nasze kompetencje

Firma Dro-Masz działa na rynku od 2002r. Specjalizujemy się w sprzedaży: zagęszczarek jednokierunkowych i rewersyjnych, stóp wibracyjnych oraz zacieraczek. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów naszej marki. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy gwarantujemy Państwu niskie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość w stosunku do ceny. Naszym klientom gwarantujemy: profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne i a przede wszystkim najlepsze ceny. Oferujemy także zaplecze serwisowe, gdzie można dostarczać maszyny gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Wysoka jakość

Swoje cele osiągamy poprzez wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Elastyczność i terminowość

Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki dotarły na czas!

Doradztwo techniczne

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zapewnimy fachową pomoc i doradztwo.

Opinie naszych Klientów

14 sty 2021

Każdy ze sprzedających mógłby tak traktować swoich klientów. 1000% zadowolenia. " maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki

30 gru 2020

40m2 ubite, póki co super, pali od strzała, polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki.

17 gru 2020

Polecam. Świetna obsługa, dobry kontakt, maszyna zdecydowanie lepsza niż tanie "marketowe produkty:" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg mocna 18 kN +dodatki.

13 gru 2020

Zagęszczarka warta swjej ceny. Silnik łagnie chodzi i ubija jak trzeba. Polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 78 kg, sil. Loncin+dodatki.

14 sty 2021

Szybko, sprawnie, solidnie !!!" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 78 kg, sil. Loncin+dodatki.

26 gru 2020

Wszystko ok, przesympatyczny sprzedawca!" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 101 kg, sil. Loncin+dodatki

14 gru 2020

Nie spodziewałem się, że trzeba będzie za nią gonić Robi robotę. Obym nie przechwalił. Polecam" maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg, sil.Loncin+dodatki

7 gru 2020

Zakupiona zagęszczarka miała wadę po kontakcie sprzedajacy rozwiązał problem blyskawicznie Polecam " maszyna: Zagęszczarka Dro-Masz 90 kg sil. Loncin+mata+rama

Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART