STOPA WIBRACYJNA DRB80K L165F-3H

Sto000002

Nowa, markowa stopa wibracyjna Dro-Masz, model DRB-80K, z silnikiem Loncin 165F-3H. Maszyna idealna do zagęszczania trudno dostępnych terenów.

Więcej szczegółów

Dostępny

3 299,00 zł brutto

Więcej informacji

Stopa wibracyjna Dro-Masz DRB80K to idealna maszyna do zagęszczania piasku, żwiru, kruszyw mineralnych, gruntów gliniastych. Model 3H ma mniejszy silnik i jest lepiej wyważona od modelu 2h. Idealnie sprawdzi się do zagęszczania w bardzo wąskich przejściach w dołach, jak np. pod rury gdzie model 2H mógłby być za szeroki i niewygodny.

Stopa wibracyjna bardzo dobrze nada się przykładowo przy pracach związanych z zagęszczaniem kanałów, ciasnych wykopów i innych trudno dostępnych miejscach. Dodatkowa rolka i uchwyt ułatwiają załadunek oraz przemieszczanie i czynią maszynę bardzo poręczną pomimo wagi 76kg.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Opis

Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki skoczek / wibracyjna
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc 4 KM
Pojemność silnika 149 cm³
Długość płyty (w mm) 345 mm
Szerokość płyty (w mm) 285 mm
Ilość drgań na minutę 680
Wysokość skoku 65 mm
Głębokość zagęszczania (w cm) 60 cm
Siła odśrodkowa (w kN) 10 kN
Waga 76 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART