ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB100C +2 FILTRY POWIETRZA

Zag000030

Wysokiej jakości zagęszczarka jednokierunkowa do gruntu Dro-Masz DRB100C na benzynę. Maszyna o mocy 6,5 kM z silnikiem Loncin. Idealna do użytku półprofesjonalnego. Można ją wykorzystać do budowy ścieżek, podbudowy, prac w ogrodzie, budownictwa krajobrazowego.

Więcej szczegółów

Dostępny

1 599,00 zł brutto

Więcej informacji

Spalinowa zagęszczarka Dro-Masz DRB100C z silnikiem Loncin, oferująca siłę uderzenia 18 kN. Jest to prosta, dopracowana, bezawaryjna i sprawdzona konstrukcja. Jest to najcięższa zagęszczarka, o wadze 101 kg, którą można wykorzystać półprofesjonalnie i podobnie jak inne zagęszczarki z serii C ma przyspawany wibrator z przodu.

Przeznaczona do użytku półprofesjonalnego sprawdzi się idealnie przy robieniu podbudowy, prac w ogrodzie czy budowie ścieżek. Bardzo duża częstotliwość pracy sprawia, że ta maszyna sprawdzi się przy zagęszczaniu cienkich warstw. Duża siła uderzenia sprawi, że ubicie podłoża będzie szybsze. W przeciwieństwie do modelu zagęszczarki gruntu DRB80-102 ta maszyna ma większa głębokość zagęszczania przez to, że płyta robocza jest węższa.

Nasze zagęszczarki to proste i sprawdzone konstrukcje. Ubijarka gruntu DRB100C ma wymiary płyty 60 cm na 45 cm o grubości 12 mm co idealnie sprawdzi się np. przy pracach brukarskich.

Nasze zagęszczarki z serii C z powodzeniem można stosować półprofesjonalnie. Są łatwe do przemieszczania co zawdzięczają kompaktowemu rozmiarowi i możliwości złożenia. Sprawia to, że zmieścisz naszą maszynę do prawie każdego samochodu osobowego.

Do maszyny dodajemy wózek na kółkach ułatwiający transport, gumową matę chroniącą kostkę brukową, osłonę silnika z uchwytem do podnoszenia oraz 2 filtry powietrza.

Filtry powietrza otrzymasz tylko przy zamówieniu przez stronę internetową bądź zamówienie telefoniczne.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym - normy EURO 2).

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka jednokierunkowa
Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc Max. moc: 6.5 kM, Moc nominalna: 4.1 kW/3600rpm
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 3.7 L
Długość płyty (w mm) 600
Szerokość płyty (w mm) 450
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 4600
Głębokość zagęszczania (w cm) 38
Siła odśrodkowa (w kN) 18
Poziom hałasu 89 dB
Waga 101 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART