ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB30 LG200F +5 FILTRÓW POWIETRZA

Zag000022

Zagęszczarka do gruntu firmy Dro-Masz, model DRB30. Wyposażona w rewers, ubijarka ważąca 155 kg. Napędzana jest silnikiem Loncin G200F z czujnikiem poziomu oleju.

Więcej szczegółów

Dostępny

4 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Zagęszczarka Dro-Masz DRB30 z silnikiem Loncin to maszyna, która doskonale nadaje się do zagęszczania piasku, żwiru, kruszywa, grysu a dzięki akcesoriom (płyta tłumiąca) także kostki brukowej. Ta ubijarka posiada wibrator umiejscowiony na środku co sprawia, że siła uderzenia rozłożona jest na całą płytę a grunt zagęszczany jest równomiernie.

Zagęszczarka z powodzeniem może być stosowana profesjonalnie na budowach. Jest tak zaprojektowana, że przy stosunkowo niskiej wadze można uzyskać bardzo dużą siłę uderzenia (30,5 kN), co pozwala na zagęszczanie w zależności od gruntu do 50 cm. 4000 VPM (ilość drgań na minutę) sprawia, że maszyna świetnie nadaje się do zagęszczania średnich i grubych materiałów.

Przy zakupie zagęszczarki matę elastomerową, 5 filtrów powietrza oraz kółka transportowe otrzymasz gratis.

Filtry powietrza otrzymasz tylko przy zamówieniu przez stronę internetową bądź zamówienie telefoniczne.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym - normy EURO 2).

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka rewersyjna
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc 4.1 kW, max. moc 6.5 kM
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Długość płyty (w mm) 730
Szerokość płyty (w mm) 450
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 4000
Głębokość zagęszczania (w cm) 50
Siła odśrodkowa (w kN) 30.5
Poziom hałasu 108 dB
Waga 155 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART