ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB330 HGX390

Zag000028

Nowa, markowa zagęszczarka rewersyjna do gruntu firmy Dro-Masz, model DRB330. Ta potężna maszyna o wadze 265 kg została wyposażona w silniki Loncin G390 F i czujnik poziomu oleju.

Więcej szczegółów

8 899,00 zł brutto

Więcej informacji

Zagęszczarka firmy Dro-Masz DRB330 HGX390 z silnikiem Hondy to idealna maszyna do do zagęszczania piasku, żwiru i innych gruntów niespoistych.

Można wykorzystać ją do prac przy budowie i naprawie nawierzchni dróg, parkingów, placów, boisk, układaniu chodników, i przy zagęszczeniu wąskich wykopów, budownictwie przemysłowym, hydrotechnicznym. Poprzez zagęszczenie zapewnia natychmiastową stabilizację gruntu, i pozwoli na zabezpieczenie właściwej trwałości nawierzchni.

Konstrukcja została udoskonalona do tego stopnia, że przy tej wadze maszyny można uzyskać bardzo duża siłę uderzenia - 38 kN. W zależności od gruntu zagęszczać można nawet na głębokość do 80 cm. Ta maszyna oferując niemiecką jakość, jest najlepszą zagęszczarka w tym przedziale cenowym. Pod względem wykonania, niezawodności oraz wydajności nie ma sobie równych.

Kupując tę zagęszczarkę otrzymasz dodatkowo matę przezroczystą do ubijania kostki brukowej, koła transportowe i osłonę silnika z uchwytem do podnoszenia.

Przed wysłaniem zalewamy maszynę olejem, precyzyjnie regulujemy obroty, otrzymujesz zagęszczarkę praktycznie gotową do pracy, oszczędzasz czas i pieniądze.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka rewersyjna
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc 13 kM
Marka silnika Honda
Pojemność silnika 389 cm³
Długość płyty (w mm) 820
Szerokość płyty (w mm) 600
Poszerzana płyta Tak
Ilość drgań na minutę 3750
Głębokość zagęszczania (w cm) 80
Siła odśrodkowa (w kN) 38
Poziom hałasu 108 dB
Waga 255 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART