ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB330 LG390F

Zag000027

Zagęszczarka rewersyjna do gruntu firmy Dro-Masz, model DRB330. Ta potężna maszyna o wadze 265 kg została wyposażona w silniki Loncin G390 F i czujnik poziomu oleju.

Więcej szczegółów

Dostępny

6 899,00 zł brutto

Więcej informacji

Zagęszczarka firmy Dro-Masz DRB330 LG390F wykorzystasz do ubijania piasku, żwiru, tłuczeni, grysu, materiałów ziarnistych oraz segmentowego klinkieru drogowego.

Można wykorzystać ją do prac przy budowie i naprawie nawierzchni dróg, parkingów, placów, boisk, układaniu chodników, i przy zagęszczeniu wąskich wykopów, budownictwie przemysłowym, hydrotechnicznym. Poprzez zagęszczenie zapewnia natychmiastową stabilizację gruntu, i pozwoli na zabezpieczenie właściwej trwałości nawierzchni.

W tym modelu położenie wibratora jak i jego konstrukcja zostały tak zaprojektowane, że przy tej wadze maszyny można uzyskać bardzo duża siłę uderzenia - 38 kN. W zależności od gruntu zagęszczać można nawet na głębokość do 80 cm. Ta maszyna oferując niemiecką jakość, jest najlepszą zagęszczarka w tym przedziale cenowym. Pod względem wykonania, niezawodności oraz wydajności nie ma sobie równych.

Kupując tę zagęszczarkę otrzymasz dodatkowo matę przezroczystą do ubijania kostki brukowej, koła transportowe i osłonę silnika z uchwytem do podnoszenia.

Przed wysłaniem zalewamy maszynę olejem, precyzyjnie regulujemy obroty, otrzymujesz zagęszczarkę praktycznie gotową do pracy, oszczędzasz czas i pieniądze.

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka rewersyjna
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc 13 KM
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 389 cm³
Długość płyty (w mm) 820
Szerokość płyty (w mm) 600
Poszerzana płyta Tak
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 3750
Głębokość zagęszczania (w cm) 80
Siła odśrodkowa (w kN) 38
Poziom hałasu 108 dB
Waga z opakowaniem 255 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART