ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB80-85 LG200F

Zag000007

Zagęszczarka jednokierunkowa do ręcznego prowadzenia firmy Dro-Masz. Model DRB80-85 z silnikiem LONCIN o mocy 6.5 kM i płycie o grubości 10 mm. Maszyna wyposażona jest w czujnik poziomu oleju.

Więcej szczegółów

Dostępny

1 699,00 zł brutto

Więcej informacji

Zagęszczarka Dro-Masz DRB80-85 do użytku półprofesjonalnego nadaje się idealnie do ubijania nawierzchni brukowej, gleb mieszanych, piasków, żwirów itp. Maszyna wyposażona jest w silnik Loncin o mocy 6.5 kM. Ta spalinowa zagęszczarka o wadze 88 kg oferuje do 30 cm głębokości zagęszczania zależne od powierzchni przy 4200 drgań na minutę. Taka ilość drgań sprawia, że ubijarka gruntu sprawdzi się bardzo dobrze przy średnich i grubych warstwach materiału.

Zagęszczarka pomimo swojego kompaktowego kształtu z powodzeniem może być wykorzystywana profesjonalnie przy pracach brukarskich, na budowach. Maszyna wyposażona jest w stalową płyte o wymiarach 60 cm na 40 cm o grubości 10 mm, która jest odporna na ścieranie.

Kupując ten produkt otrzymujesz gratis matę chroniącą kostkę brukową, kółka transportowe oraz 3 filtry powietrza!

Filtry powietrza otrzymasz tylko przy zamówieniu przez stronę internetową bądź zamówienie telefoniczne.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym - normy EURO 2).

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka jednokierunkowa
Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc Max. moc: 6.5 kM, Moc nominalna: 4.1 kW/3600rpm
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 3.7 L
Długość płyty (w mm) 600
Szerokość płyty (w mm) 420
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 4200
Głębokość zagęszczania (w cm) 30
Siła odśrodkowa (w kN) 15
Poziom hałasu 98 dB
Waga 85 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART