ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB90 L +2 FILTRY POWIETRZA

Zag000006

Zagęszczarka gruntu Dro-Masz, model DRB90L, o wadze 90 kg. Idealna do zagęszczania nawierzchni brukowej, tłuczeni, różnych rodzajów gleb. Ten model z powodzeniem można wykorzystywać profesjonalnie.

Więcej szczegółów

Dostępny

1 549,00 zł brutto

Więcej informacji

Zagęszczarka Dro-Masz DRB90L z silnikiem Loncin G200F to najmocniejsza na rynku w swoim przedziale cenowym i wagowym. Dysponuje siłą uderzenia aż 15 kN. Posiada solidny, sprawdzonej konstrukcji olejowy wibrator o długości 23,5 cm i średnicy 14 cm. Ta maszyna pod względem jakości i siły uderzenia spokojnie może konkurować z produktami o znacznie wyższej cenie. Zastosowane w wibratorze dwa łożyska 6309 z luzem C3 pozwala przeznaczać maszynę do prac ciągłych.

Tę ubijarkę gruntu można z powodzeniem używać profesjonalnie. Z powodzeniem można jej używać do intensywnych prac na budowie. Sprawdzi się przy ubijaniu ścieżek, tłuczni oraz innego kruszywa.

Zagęszczarka gruntu DRB90L ma prostą i sprawdzoną konstrukcję. Posiada płytę o wymiarach 55 cm na 45 cm z wibratorem na środku co sprawia, że ubija ona równomiernie płytą, różni się kulturą pracy od zagęszczarek z wibratorem z przodu.

Do zakupu tej zagęszczarki otrzymujesz gratis gumową matę przezroczystą do ubijania kostki brukowej, koła transportowe, osłonę silnika z uchwytem do podnoszenia i 2 filtry powietrza.

Filtry powietrza otrzymasz tylko przy zamówieniu przez stronę internetową bądź zamówienie telefoniczne.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym - normy EURO 2).

Opis

Typ zagęszczarki Zagęszczarka jednokierunkowa
Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc Max. moc: 6.5 kM, Moc nominalna: 4.1 kW/3600rpm
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 3.7 L
Długość płyty (w mm) 550
Szerokość płyty (w mm) 450
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 4200
Głębokość zagęszczania (w cm) 30
Siła odśrodkowa (w kN) 15
Poziom hałasu 98 dB
Waga 90 kg
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa
Copyright © 2018 DROMASZ Sp. z o. o.
Realizacja: PROPERART